Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zainteresowanych naborem 3 w ramach Inwestycji C1.1.1. „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam” Krajowego Planu Odbudowy do udziału w szkoleniu on-line.

O czym będziemy mówić?
Przedstawimy najważniejsze założenia trzeciego (i raczej ostatniego) naboru C1.1.1 KPO, skupiając się na nowościach względem zasad ubiegłorocznych, jak i ukrytych niuansach procesu aplikacyjnego (projektowanie sieci, finanse, analiza ekonomiczna). Podpowiemy też jak przygotować koncepcję techniczną sieci, spełniającą wymogi CPPC, a także przytoczymy najczęściej popełniane w tym zakresie błędy.

Jak wziąć udział?
Prosimy rejestrować się pisząc e-maila na adres biuro@kike.pl do 25 czerwca do g. 12.00. W treści wiadomości prosimy podać nazwę firmy i nazwiska (maks. 2 na firmę) uczestników. Liczba miejsc ograniczona!

Kiedy?
Spotykamy się 26 czerwca (środa) o godz. 10.00. Link do spotkania zostanie przesłany po potwierdzeniu rejestracji wiadomością zwrotną.

Kto poprowadzi spotkanie?
Spotkanie poprowadzą eksperci KIKE z zakresu prawa, funduszy UE oraz projektowania sieci: Ewelina Grabiec, Łukasz Bazański, Piotr Wiąckiewicz i Justyna Kowalczyk