Szanowni Koledzy i Koleżanki,

W związku z Nadzwyczajnym Walnym KIKE, które odbędzie się dnia 2017-06-13 zapraszam wszystkich zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Izbie na spotkanie, które odbędzie się w NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ (2017-05-24) o godzinie 14:00 w Warszawie w  Warszawskim Domu Technika NOT Spółka z o.o., ul. Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa.

Spotkanie to jest wynikiem moich wcześniejszych rozmów z różnymi przedstawicielami naszego środowiska, jak również zapoczątkowanej przeze mnie dyskusji na ISP Forum w wątku „Wybory do Zarządu KIKE – 13 czerwca 2017”

Na spotkanie zapraszam WSZYSTKICH, którzy chcą porozmawiać o przyszłości KIKE, wrzucić kilka pomysłów, nakreślić cele nowemu Zarządowi oraz podyskutować o ewentualnym składzie Zarządu oraz jego roli (czy ma to być zarząd techniczny „jednoroczny” czy już operacyjny na całą kadencję).

Spotkanie ma być platformą do dyskusji, inkubatorem pomysłów. Mam nadzieję, że na spotkaniu zostanie wyłoniona grupa (lub grupy) osób chętnych do kandydowania do Zarządu na walnym 13 czerwca. Główną intencją spotkanie jest to, że nie chciałbym dopuścić do sytuacji, w której na Walnym nie zostanie wybrany Zarząd (i Izba chyba zostanie rozwiązana) lub Zarząd zostanie wybrany „z łapanki” bez pomysłu na dalsze funkcjonowanie Izby.

Z przyczyn organizacyjnych (wielkość sali) proszę o potwierdzenie swojej obecności w ankiecie na ISPForum w wątku httpss://ispforum.pl/index.php?topic=18110.0 lub dla tych, którzy nie mają dostępu do ISP Forum – bezpośrednio do mnie pod adresem mailowym radoslaw.kojdecki@media-com.com.pl

Aby usprawnić dojazd z południa Polski, stowarzyszenie E-Południe organizuje bezpłatny autobus relacji Bielsko-Biała – Katowice – Częstochowa – Warszawa.

Chętnych do skorzystania z transportu proszę o pilne rejestrowanie się tutaj: httpss://docs.google.com/forms/d/1u6AA7CDnXxcjZTGOr_xbk6RgXpX2ZLUuk9-xy4pTWho/edit

Pomimo pomocy obecnego Zarządu KIKE w organizowaniu miejsca spotkania (sala) oraz E-Południa w zapewnieniu transportu ze Śląska podkreślam, że spotkanie to nie jest „spotkaniem obecnego Zarządu” czy „spotkaniem e-Południa”. Jest to inicjatywa kilku osób, którym zależy na tym, aby dorobek ostatnich 9 lat funkcjonowania Izby nie poszedł na marne, a którą to inicjatywę postanowiłem skoordynować.

Osoby, które nie będą mogły fizycznie uczestniczyć w spotkaniu zachęcam do zdalnego uczestniczenia (Google Hangouts lub Skype) – szczegóły będą podane na ISP Forum lub bezpośrednio u mnie.

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Warszawie,

Radosław Kojdecki

E-mail: radoslaw.kojdecki@media-com.com.pl

* * *

Informacja ze strony zarządu KIKE.
W związku z kierowanymi do Izby zapytaniami o możliwość zorganizowania spotkania technicznego przed czerwcowym Walnym, na którym mają zostać wybrane nowe władze KIKE, zarząd wynajął salę we wskazanym przez organizatora terminie. Spotkanie organizuje i moderuje Radosław Kojdecki, który odpowiada również za otwartą jego formułę.