Szanowni Państwo

Zapraszamy serdecznie na XVI Konferencję KIKE, która odbędzie się w Hotelu OSSA, w Rawie Mazowieckiej, w dniach 6-7 maja 2015r.

Jesteśmy na finiszu PO IG 8.4, w którym wielu operatorów czynnie brało udział, inwestując w nowoczesne sieci szerokopasmowe, na etapie ‘ostatniej mili’. To jednocześnie czas podsumowań i ostatnich rozliczeń projektów, dlatego najbliższa konferencja będzie poświęcona przede wszystkim tej tematyce. Będziemy rozmawiać o finansowych aspektach PO IG 8.4., przygotowywaniu dokumentacji i rozliczeń do kontroli urzędowej. Do dyskusji zaprosimy przedstawicieli Administracji Publicznej, by podzielili się własnymi doświadczeniami, wnioskami i spostrzeżeniami, które zrodziły się w trakcie realizowania projektów z dofinansowaniem unijnym w latach 2007-2013. Będziemy również rozmawiać o tym, w którą stronę ruszą inwestycje ISP w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 i jak będzie w tych latach kształtował się rynek lokalnych operatorów.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy i dyskusji operatorów i firmy rozliczające wnioski, którym udało się już pozytywnie zakończyć etap ‘starej perspektywy finansowej’, zamknąć i rozliczyć projekty, by podzielili się własnymi doświadczeniami.

Ponad to, zapraszamy do spotkań ze sponsorami i wystawcami, którzy przedstawią najnowsze rozwiązania sieciowe i podzielą się wiedzą o tym, co w świecie usług szerokopasmowych piszczy. Konferencja to także czas i miejsce, w którym spotykają się operatorzy z całej Polski, tworząc okazję do wymiany doświadczeń i rozmów kuluarowych, których wartość trudno przecenić. Spotkajmy się, bo warto rozmawiać i tworzyć nowoczesną jakość na rynku!

Szczegóły wkrótce na: https://konferencje.kike.com.pl/

intro