Akademia KIKE ma przyjemność zaprosić Państwa na dzień szkoleniowy organizowany przed XIX Konferencją KIKE w hotelu Warszawianka.
Wszystkie szkolenia odbędą się w dniu 21.11.2016 r. w godz. 10:00-18:00.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg interesujących szkoleń – zarówno nowych, jak i tych już sprawdzonych i polecanych przez uczestników.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Akademii i zapisów na następujące szkolenia:

Pomiary sieci światłowodowych. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodologią wykonywania testów na sieciach światłowodowych oraz ich wykorzystaniu w identyfikacji uszkodzeń.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Efektywna sprzedaż. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w narzędzie sprzedażowe, za pomocą których będą sprzedawać łatwiej, więcej i bardziej świadomie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Dostęp do budynków po nowelizacji Megaustawy. Zasadniczym celem szkolenia jest przybliżenie i przedstawienie działań, jakie krok po kroku podejmować powinien przedsiębiorca telekomunikacyjny przy ubieganiu się o dostęp do budynków i nieruchomości dla zapewniania w nich/na nich telekomunikacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ

BGP – szkolenia podstawowe. Tematyka szkolenia obejmuje podstawowe zagadnienia routingu międzydomenowego w sieciach korzystających ze stosu protokołów TCP/IP.

Szkolenie tylko dla Członków KIKE.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestracja trwa do 17 listopada!