Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej poszukuje do biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja szkoleń,
  • Przygotowywanie ofert szkoleniowych,
  • Rekrutacja i rejestracja uczestników,
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów i statystyk,
  • Wsparcie w procesie komunikacji z ISP oraz pozyskiwanie nowych członków.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • Otwartość i komunikatywność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stałe wynagrodzenie.

Zgłoszenia wraz z CV oraz listem motywacyjnym prosimy kierować na adres biuro@kike.pl.
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej z siedzibą w Warszawie ul. Lindleya 16, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”