Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konferencji za udział, naszym sponsorom za wsparcie, dzięki któremu spotkanie nabrało większego rozmachu oraz gościom specjalnym za wkład merytoryczny i podzielenie się własnymi doświadczeniami. Dziękujemy również patronom medialnym za nagłośnienie wydarzenia i pisane na bieżąco bądź przygotowywane właśnie do publikacji podsumowania.

Spotkaliśmy się po raz czternasty, w gronie blisko 500 osób. Gościliśmy przedstawicieli WWPE, UKE, MAC i MIR. Wspierało nas 40 sponsorów i promowało 8 patronów medialnych. Szczególne podziękowania kierujemy do Urzędu Komunikacji Elektronicznej za objęcie patronatu honorowego, do złotych sponsorów firm: EVIO Polska Sp. z o.o. oraz X-best.pl za pomoc w realizacji konferencji, ale ponad wszystko dziękujemy wszystkim operatorom lokalnym, którzy przybyli tak licznie, by wymieniać się doświadczeniami i budować wspólnie potencjał rynkowy małych i średnich firm telekomunikacyjnych w Polsce.

Tematem przewodnim konferencji były inwestycje w sieci szerokopasmowe wspierane z dotacji UE, nie zabrakło również szkoleń, spotkań z dostawcami usług i technologii szerokopasmowych, rozmów o przyszłości telekomunikacji w Polsce. Ponad to sporo dyskusji w kuluarach, z których wiele zakończyło nawiązaniem szerszej współpracy.

Cieszymy się, że byliście razem z nami. Czekamy na Was, w co najmniej tak licznym gronie, na kolejnej konferencji, na którą zapraszamy jesienią tego roku! Do zobaczenia! Już wkrótce więcej zdjęć i szersze podsumowanie oraz prezentacje wideo. Tym czasem mamy dla Was krótki film, o tym co działo się przed samą konferencją (kliknij by zobaczyć).