Od blisko trzech lat serwis rpkom.pl kibicuje polskim przedsiębiorcom telekomunikacyjnym wszelkich typów i rozmiarów. Część z Was należy do grona naszych czytelników, część być może zauważa nas podczas branżowych imprez.

Chcielibyśmy nie pominąć żadnego z ważnych segmentów rynku telekomunikacyjnego w Polsce, a takim są również mali ISP, skoro obsługują ok. 1 mln abonentów.

Bez Waszej współpracy trudno jednak pisać o Waszych przedsiębiorstwach, problemach i sukcesach. Po prostu, nie mam skąd się o nich dowiedzieć. Bez Waszej współpracy ekspozycja rpkom.pl na małych ISP jest nieznaczna.

Z tego powodu chciałbym zachęcić do podjęcia komunikacji z nami. Do informowania o ważnych wydarzeniach związanych z Waszymi firmami: przedsięwzięciach, projektach, wdrożeniach, sukcesach, zmianach, kamieniach milowych itp.

Nie mogę zagwarantować opublikowania każdej z nadesłanych informacji i nie ma pewności, czy zawsze uda się osiągnąć kompromis między naszymi potrzebami informacyjnymi, a Waszymi celami, ale uważam że rynek lokalnych ISP jest ważny i warto tę współpracę podjąć.

Tych, spośród Was, którzy uważają podobnie zachęcam do kontaktu.

Łukasz Dec
red.prowadzący rpkom.pl
l.dec@rpkom.pl
tel. 22 46 30 480