Ponad 250 uczestników, to rekord! Dziękujemy Wam serdecznie za tak liczną obecność. Cieszymy się, że konferencja podobała się. Mieliśmy ogromną przyjemność realizując to przedsięwzięcie krok po kroku właśnie dla Was. Nie zamierzamy spoczywać na laurach. Za pół roku, kolejna i wyjątkowa, bo dziesiąta edycja naszego spotkania. Zapowiada się jubileusz, na który już teraz gorąco zapraszamy!
..

.

Dziękujemy serdecznie sponsorom za udział, przedstawienie swojej oferty, wsparcie finansowe, dzięki któremu mieliśmy okazję przygotować to wydarzenie wraz z całością atrakcji: nocną zabawą integracyjną, konkursami, nagrodami.

Szereg podziękowań składamy również naszym patronom medialnym, którzy wspierali nas w nagłośnieniu IX Konferencji KIKE. W dużej mierze waszą jest zasługą to, że udało nam się zgromadzić tak wielu uczestników spotkania.

Gorące podziękowania składamy wszystkim przybyłym, którzy mimo wielu obowiązków, rozebranych do połowy polskich dróg i przyszłych autostrad, wielu kilometrów spędzonych w samochodzie lub pociągu, przyjechali na konferencję, uczestniczyli ochoczo w prelekcjach, dyskusjach, dzielnie walczyli w konkursach i wytrwali do białego rana w trakcie imprezy integracyjnej.
.

.
.

Prezentacji moc, debaty po noc!

Dwa dni trwała konferencja, jednak zagęszczenie prelekcji skłania nas zastanowienia nad rozszerzeniem przyszłej edycji o jeden, kolejny dzień. Prezentacje, spotkania, rozmowy, trwały codziennie od 9:00 rano, do 19:00 wieczorem. Odbywały się jednocześnie w dwóch salach konferencyjnych oraz dwóch salach sponsorskich, gdzie na stoiskach przygotowanych przez firmy, które mieliśmy przyjemność gościć, można było rozmawiać o nowościach technologicznych, ofertach sprzedaży oraz przyszłej współpracy.
.

Nagrody wartości ponad 20 000 PLN!

Pięć i-Pad’ów, odtwarzacze mp3 i mp4, aparaty fotograficzne, nawigacja GPS, ekspresy do kawy i wiele innych nagród rozlosowali bądź wygrali w konkursach uczestnicy naszej konferencji. Zacięta walka rozegrała się o i-Pad’a, na torze samochodowym, gdzie bezkonkurencyjnie wygrał Rafał Stachyra. W finałach, na tym samym torze, zabrakło szczęścia Łukaszowi Biedrońskiemu, który ze spuszczoną głową opuszczał salę i nie spodziewał się pewnie, że w ostatnim konkursie: „zbierz pieczątki od sponsorów”, to właśnie jego karta zostanie uchwycona przez hostessę, spośród kilkudziesięciu wyrzuconych w powietrze. Łukaszu, gratulujemy szczęścia! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wygranym, również tym, którzy zacięcie walczyli o nagrody w trakcie wieczornej imprezy integracyjnej!

.

.

Nielegalny alkohol, pranie brudnych pieniędzy…

Pachnie kryminałem… strzały, miejsca zbrodni, przysięga mafijnej rodziny… Brzmi groźnie? Taki był zamiar. Odrobina emocji i smaczek lat, kiedy królował Al Capone. Panowie w kapeluszach, panie z piórami. Kasyna, zakłady, hazard, rosyjska ruletka oraz mniej nielegalne konkursy w piciu piwa na czas, czy podnoszeniu drewnianego drąga. Tradycyjnie w przerwie między pierwszym i drugim dniem konferencji, nocną porą, mieliśmy dla Was imprezę integracyjną. Były tańce, konkursy, pokazy żonglujących płonącymi butelkami barmanów, drinki, kręgle, pełnia zabawy.

.

.

Konferencja w mediach

Serwis Dziennika Rzeczpospolita rpkom.pl promował naszą konferencję banerem wyświetlanym na pierwszej stronie portalu. Magazyn Computerworld oraz Networld opublikowały informację o konferencji w newsach oraz przesłały ją swoim czytelnikom w formie newslettera. Magazyn CRN promował konferencję w newsach oraz kalendarium wydarzeń branżowych. Portal szerokopasmowapolska.pl promował konferencję wyświetlając baner na swojej głównej stronie. Cieszymy się, że mieliśmy okazję dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców.

.

.

Dziękujemy serdecznie za to, że byliście z nami.
Zapraszamy na kolejną X Konferencję KIKE wiosną 🙂
.


Organizatorzy konferencji (KIKE oraz KIKE Events Sp. z o.o.)

Zapraszamy do galerii:
.

.

.

.