Szanowni Państwo,

zapraszamy na Webinarium poświęcone Punktowi Informacyjnemu ds. Telekomunikacji – pit.uke.gov.pl, które odbędzie się 09.12.2020 r. w godzinach 10.00-14:30.

Webinarium skierowane jest w szczególności dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz innych operatorów sieci (w tym energetycznych, gazowych, czy wodociągowych), dla których PIT stanowi jedno okienko informacyjne w procesie inwestycyjnym i którzy przekazują Prezesowi UKE informacje o infrastrukturze technicznej, planach inwestycyjnych w zakresie infrastruktury technicznej oraz warunkach zapewnienia dostępu do infrastruktury.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do odświeżenia wiedzy przed kolejnym okresem sprawozdawczym w PIT o możliwościach jakie daje portal pit.uke.gov.pl, formalnościach jakie trzeba spełnić, aby uzyskać autoryzowany dostęp do serwisu oraz metodach wprowadzania danych w celu realizacji obowiązku względem Prezesa UKE, a co najważniejsze, będą mogli dowiedzieć się, jak szukać i wykorzystywać informacje dostępne w portalu mapowym PIT.

Webinarium poprowadzą eksperci z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej UKE: https://uke.gov.pl/akt/wideokonferencja-pit-przygotowanie-do-sprawozdawczosci,361.html

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy w 9.12.2020 kliknąć w poniższy link. Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań poprzez czat. 

Termin: 9 grudnia 2020 r. „PIT dla operatorów sieci”