Dzięki współpracy KIKE z GTT w ramach projektu Tanie Łącze – od lutego opłaty instalacyjne za porty dedykowane do odbioru GTT przez ISP spadają nawet o 40% w przypadku 10G!

Przypomnijmy. Umowa ramowa pomiędzy KIKE, a GTT umozliwia każdemu ISP zakup Internetu bezpośrednio od operatora międzynarodowego z pominięciem pośredników i dodatkowych marż. Pasmo możecie odebrać albo poprzez jeden z juz istniejących portów łączących switche firm zrzeszonych w KIKE z GTT, albo zestawiając własny bezpośredni łącznik, na port dedykowwany dla danego ISP. Opisywana obniżka cen obemuje jednorazowa opłatę instalacyjną za uruchomienie dedykowanego portu zdecydowanie obniżając koszt uruchomienia dedykowanej usługi. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Od wyeliminowania urządzeń pośredniczących i bardzo duży margines na bursty, po brak problemów z overbookingiem, limiterami pośredników i ew. DDoSami na vlany innych firm.

Oczywiście kluczowa jest również bardzo niska stawka za 1Mb! Ale niższe ceny za port dedykowany pozwalają każdej firmie rozważyć opcję poprawy własnej reduyndancji i niezależności od pośredników.

ISP zainteresowanych skorzystaniem z oferty ramowej KIKE-GTT prosimy o kontat z naszym biurem. Z powodów formalnych oferta adresowana jest do członków Izby. Jeśli rozważasz, czy warto przystąpić do Izby – tani i bezpośredni dostęp do globalnego Internetu na pewno jest jednym z powodów za podjęciem takiej decyzji. A przecież powodów takich jest w projektach Izby więcej.