XVIII Konferencja KIKE ma już pełną agendę. Cześć merytoryczna to ponad 17 godzin wykładów i warsztatów, które zostaną wygłoszone przez specjalistów z całej Polski.

12 kwietnia grafika

 

Pierwszego dnia konferencji Łukasz Bazański oraz Ewelina Grabiec, z kancelarii prawnej itBLegal, poprowadzą panel poświęcony nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

Eugeniusz Gaca, z KIGEiT, razem z zaproszonymi gośćmi będzie dyskutował o warunkach pierwszego naboru POPC oraz o rządowych planach wspierania inwestycji szerokopasmowych. Robert Woźny opowie o wirtualizacji urządzeń sieciowych – vMX i vSRX w sieci ISP na przykładzie małego hostingu. Prelegentami konferencji będą również: Piotr Wiąckiewicz i Małgorzata Kuczyńska, którzy poprowadzą warsztaty z rozliczania projektów realizowanych w ramach 1.1 POPC.

Drugiego dnia wystąpi Monika Zwierz, doświadczona menadżer, która zaprezentuje metody budowania relacji z klientami. Piotr Marciniak, wiceprezes KIKE, poprowadzi panel GRAP “Dlaczego wsparcie organizacji branżowych jest kluczowe dla działalności każdej firmy i rynku?”. Warto również zwrócić uwagę na panel GRTV, podczas którego wystąpi Andrzej Owczarek. Jest to panel dyskusyjny zaadresowany do ISP zainteresowanych telewizją, jak i dla przedstawicieli kablówek.

Konferencji będą towarzyszyły liczne konkursy, pokazy sprzętu, a wieczorem odbędzie się pełne atrakcji Grill Party w amerykańskim stylu.