top

Zapraszamy serdecznie na największą konferencję dla operatorów telekomunikacyjnych
i partnerów branży w Polsce.

O czy będziemy rozmawiać?

Przede wszystkim o współpracy w realizacji projektów telekomunikacyjnych – zarówno między ISP, jak i operatorami lokalnymi, a innymi uczestnikami rynku – to nowość w naszych spotkaniach. Porozmawiamy nie tylko o zakupach prostych produktów i usług związanych z budową sieci, ale też o sporządzaniu wniosków i business planów, finansowaniu inwestycji, kooperacji w realizacji większych projektów wynikających zarówno z uwarunkowań lokalnych, jak i nowych ram naborów POPC.

W szczególności porozmawiamy o:
– dofinansowaniach, czyli POPC i podsumowanie 8.4., w tym debata z przedstawicielami administracji publicznej;
– wdrażaniu nowoczesnych usług związanych z telewizją, ale nie tylko;
– przyszłości rynku ISP w Polsce – w tym relacjach między Operatorami Sieci Dostępowych (OSD lub inaczej NP), a zewnętrznymi dostawcami usług (nazywanych różnie, m.in. OA, SP) w różnych modelach: BSA, LLU, i in. – na pewno co najmniej wyjaśnimy skróty i warunki, jakich wymaga ta współpraca po stronie różnych uczestników projektów kooperacyjnych;
– czym poza klasycznym triple-play zainteresować abonenta;
– oczywiście dostępne będą również panele związane z prawem telekomunikacyjnym i budowlanym;
– dyskusje o IX ach, agregacji i wymianie ruchu i ewolucji TŁ do modelu wspierania rozwiązań hurtowych oraz sprzedaży biznesowej ostatniej mili;
– jak promować firmy i pozyskiwać abonentów;
– no i nowość – przedstawimy Akademię KIKE oraz Pakiet Korzyści adresowane do członków Izby – dwa nowe projekty uruchamiane dla naszych członków od wakacji br.

Dlaczego warto?

Spotykasz się z ludźmi, którzy budują najnowocześniejsze sieci światłowodowe i wdrażają ofertę, która konkuruje z największymi telekomami na rynku. Ponadto dostawcy treści i kontentu TV, przedstawiciele administracji publicznej, specjaliści prawa, wystawcy i dystrybutorzy technologii i usług szerokopasmowych.

Konferencje KIKE od sześciu lat skupiają operatorów z całej Polski stwarzając okazję do wymiany doświadczeń, możliwość nawiązania kontaktów, szansę na poszerzanie horyzontów zarówno dla właścicieli firm jak i pracowników, od działu sprzedaży zaczynając na technikach i serwisantach kończąc. KIKE od 2008 roku łączy lokalnych ISP pomagając w integracji środowiska, rozwiązywaniu problemów jakie napotykają w branży, w kontaktach z administracją publiczną i innymi izbami gospodarczymi.

Rodzinnie na konferencji KIKE? Tak, przyjedźcie razem!

Dla osób, które chcą połączyć pracę z czasem dla rodziny mamy specjalny pakiet, a w nim zabawy i zajęcia dla dzieci, warsztaty i aktywne spędzanie czasu dla kobiet. Dla Pań przygotowaliśmy serię nieobowiązkowych odpłatnych warsztatów o zróżnicowanej tematyce.

Integracja po pracy

Jak zwykle moc atrakcji, konkursy, wieczorna zabawa integracyjna, i wiele niespodzianek, o których powiemy już wkrótce! Łączmy pracę z miłym spędzaniem czasu!

Gdzie się spotykamy?

Hotel Warszawianka – blisko centrum Polski, więc dogodny dojazd. Wiele atrakcji, które pozwolą wypełnić wolny czas, od restauracji, po aqua park, kręgielnię, squash, fitness i siłownię, oraz SPA. Czterogwiazdkowy standard dla Państwa komfortu.

Szczegóły: https://konferencje.kike.com.pl/