Już po raz czwarty zapraszamy Państwa na Niezależne Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2014, które w tym roku odbędzie się w dniach 07-10 maja. Wracamy do gościnnego Pułtuska, gdzie odbyła się pierwsza konferencja Tele Forum, której tradycję kontynuujemy do dziś.
Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży. Majowa konferencja będzie szczególnym wydarzeniem z uwagi na objęcie przez redakcję „TV Sat Magazynu” Honorowym Patronatem Media Forum 2014, podczas której odbędzie się Gala Kablowa z okazji jubileuszu 25 – lecia miesięcznika. Tegoroczna konferencja, to udział naszych Partnerów merytorycznych z: Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej, Instytutu Łączności oraz ekspertów prawa telekomunikacyjnego.

Wśród Uczestników obecnej edycji Media Forum gościć będziemy: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.

Planujemy liczne panele, wykłady, dyskusje branżowe w połączeniu z wystawą i kuluarowymi spotkaniami. Tradycyjnie zapewniamy wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

Szczegóły dot. konferencji: https://www.media-forum.pl/index.html