Już po raz piąty firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2015, które odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2015.
Miejscem kwietniowego spotkania będzie hotel Zamek w Pułtusku, gdzie gościliśmy Państwa podczas zeszłorocznej konferencji.
Wierzymy, że i tym razem uda Nam się stworzyć wspólnie z Państwem cudowną atmosferę i spotkać w tym samym a nawet liczniejszym gronie.
Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.

Patronat Honorowy i Wyłączny Patronat Branżowy nad kwietniową konferencją objął miesięcznik TV Sat Magazyn.
Partnerem Media Forum jest Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej.
Zaproszenie do objęcia Patronatem Honorowym przyjęła Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.
Patronem Medialnym został magazyn Twój Internet Professional.

Wśród zaproszony Gości będą specjaliści z Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej, Instytutu Łączności, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, eksperci prawa telekomunikacyjnego.
Media Forum kierujemy do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.
Program Media Forum daje możliwość uczestniczenia w licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszą dyskusje branżowe i kuluarowe spotkania.
Tradycyjnie Organizator zapewnia wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

Więcej informacji na stronie:
www.media-forum.pl
W imieniu Organizatora zapraszają
Mariusz Wargocki, Agnieszka Bośka, Anna Szeląg

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej jest partnerem konferencji Media Forum.