Serdecznie zapraszamy na konferencję:
Niezależne Forum Operatorów Kablowych MEDIA-FORUM 2013.

KIKE jest oficjalnym partnerem konferencji MEDIAFORUM 2013

Szczegółowe informacje dostępne na: www.media-forum.pl

Organizowane dotychczas konferencje są kontynuacją wieloletnich spotkań kilkudziesięciu firm – Operatorów Telewizji Kablowych, IPTV z całej Polski, z przedstawicielami organów regulacyjnych, mediów, nadawców oraz dostawcami i producentami sprzętu telekomunikacyjnego.Tak jak w latach ubiegłych podczas naszych spotkań łączymy wystawę, prezentacje, warsztaty panelowe z indywidualnymi rozmowami w ramach grup tematycznych.

Zagadnienia, na które chcemy zwrócić uwagę podczas wykładów panelowych związane są z prowadzeniem i rozwojem nowoczesnych sieci kablowych. Wierzymy, że wybrane i omawiane w trakcie konferencji tematy pomagają znaleźć szerokie zastosowanie wśród firm będących uczestnikami rynku telekomunikacyjnego.

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie przedstawicieli urzędów regulujących działalność telekomunikacyjną, ekspertów z zakresu prawa mediów, nowych technologii, prawa konkurencji, prawa autorskiego.

Obecność wielu osób podczas wiosennych edycji MEDIA-FORUM świadczy, że przyjęta formuła konferencji spotkała się z akceptacją uczestników i utwierdziła nas w przekonaniu o potrzebie organizacji kolejnego spotkania za rok, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

W imieniu Organizatorów

Mariusz Wargocki