Zarząd Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej podpisując w dniu 2012-10-09 Uchwałę Zarządu Nr ZA2012/10 dokonał przyjęcia w poczet członków firmy:

  1. EURONET s. c. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Upalnej 5A lok. 10,11, rekomendowana przez firmy:eFuzja Sp.z o.o. oraz Netcom Piotr Oksztel,
  2. WIFIMAX s.c. z siedzibą w Wieruszowie przy ul. Klonowej 8, rekomendowana przez firmy: PPHU Danex oraz Promedia s.c.
  3. TAU INTERNET sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Jatkowej 7, rekomendowana przez firmy: SGT S.A. oraz Leon sp. z o.o.
  4. MICROLINK Laszczyk Michał z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim, Piaseczno 55A, rekomendowana przez firmy: Biall-Net sp. z o.o. oraz eFuzja sp. z o.o.
  5. NETCITY Przemysław Żelazny z siedzibą w Kielcach przy ul. Piłsudskiego 20/51, rekomendowana przez firmy: eFuzja sp. z o.o. oraz Logika Tomasz Gruca,
  6. DERSEN Ewa Utratna z siedzibą w Pielgrzymce 113 b/ 2, rekomendowana przez firmy: Internet Cafe oraz Plast-Com.
  7. ELBONET S.C. z siedzibą w Szubinie przy ul. Lipowej 6, rekomendowana przez firmy: Cyberteam sp. z .o.o. oraz Free-Net Tomasz Gajewski.
  8. ART-COM sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 120, rekomendowana przez firmy: eFuzja sp. z o.o. oraz dcenter sp. z o.o.
  9. TELLION sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Św. Katarzyny 32, rekomendowana przez firmy: eFuzja sp. z o.o. oraz F.H.U. System 77 Ryszard Prosowicz.

pod warunkiem opłaty wpisowej.