Komplet dokumentów złożyły i oczekują na przyjęcie w poczet członków KIKE firmy:

  1. SZCZECINSKI.COM z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Zdobywców Kosmosu 11, rekomendowana przez firmy: PPHU borkow.org oraz eFuzja Sp. z o.o.,
  2. MARGONET s.c. Przemysław Parzyjagła, Marcin Janik z siedzibą w Pątnowie 30, rekomendowana przez firmy: TPnets.com s.c. oraz PPHU Danex,
  3. Kathrein Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bokserskiej 64, rekomendowana przez firmy: K3-Kamil Kurek oraz Kolnet s.c.,
  4. DG-NET.PL z siedzibą w Przeczycach przy ul. 21 Stycznia 135, rekomendowana przez firmy: Rybnet Sp.z o.o. Sp. k. oraz Śląskie Sieci Teleinformatyczne s.c.
  5. Blue Leaf Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 24/26A, rekomendowana przez firmy: TPnets.com s.c. oraz TV-SAT 364.
  6. GRAKOM z siedzibą w Gliwicach przy ul. Żeromskiego 12, rekomendowana przez firmy: X-COM Partners oraz Alfazone Marcin Solecki.
  7. e-Call Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Pionierów 39, rekomendowana przez firmy: Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp.z o.o. oraz MT-NET s.c.
  8. P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka z siedzibą w Ruścu przy ul. Kilińskiego 41, rekomendowana przez firmy: Promedia s.c. oraz Profi Partner.