Komplet dokumentów złożyły i oczekują na przyjęcie w poczet członków KIKE firmy:

 1. RAPIDO Ciesiełkiewicz Violetta z siedzibą w Chorzowie przy ul. Wolności 134/10, rekomendowana przez firmy: P.W.U INET Sp. z o.o. oraz VERAX OFFICE EQUIPMENT Hermann Diekemper.
 2. LANNET s.c. Marek Komala, Jerzy Lomperta z siedzibą w Szczytnie przy ul. ul. Leyka 43 lok. 28 , rekomendowana przez firmy: Biall-Net Sp. z o.o. oraz Konsorcjum FEN Sp. z o.o.
 3. STORM MEDIA Mariusz Grabowski z siedzią w Rąbieniu przy ul. Pańskiej 8, rekomendowana przez firmy: Rybnet Sp.z o.o. Sp.k. oraz Śląskie Sieci Teleinformatyczne s.c.
 4. RES.PL ISP s.c. Paweł Kosiorowski, Dariusz Wiśniowski z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego 2B/9L, rekomendowana przez firmy: Plix Sp. z o.o. oraz eFuzja Sp. z o.o.
 5. AMBIT SYSTEMY INFORMATYCZNE Bogdan Kozicki z siedzibą w Lubartowie przy ul. Piaskowej 34 A, rekomendowana przez firmy: TELPOL PPMUE Jerzy Krempa oraz Biall-Net Sp. z o.o.
 6. GIGA KOMPUTER z siedzibą w Zwoleniu przy ul. Jagiełły 10, rekomendowana przez firmy: Akasha.Net Sp. z o.o. oraz InterDUO s.c.
 7. CITYMEDIA NET Artur Mikołajewicz z siedzibą w Opolu przy ul. Sądowej 7/1, rekomendowana przez firmy: F.H.U. RACZEK.NET Bożena Rak oraz Internet Serwis Wojciech Bandurowski.
 8. TELECENTRUM Elżbieta Nakiewicz z siedzibą w Pieńsku przy ul. Świerczewskiego 14/1, rekomendowana przez firmy: PPHU Danex Danuta Tomaszczyk oraz Microlink Michał Łaszczyk.
 9. RUDZKIE SIECI KOMPUTEROWE Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Pokoju 14, rekomendowana przez firmy: SGT S.A. oraz Śląskie Sieci Internetowe s.c.
 10. POLNET z siedzibą w Katowicach przy ul. Kołobrzeskiej 20, rekomendowana przez firmy: Syrion Sp.z o.o. oraz Art-Com Joanna Macek-Czuszek.
 11. TEPSANET Stanisław Nowacki z siedzibą w Zambrowie przy ul. Białostockiej 29/12, rekomendowana przez firmy: eFuzja sp.z o.o. oraz SGT S.A.