Dwa dni w Bełchatowie przeminęły jak jedna krótka chwila. Chcę w imieniu wszystkich organizatorów podziękować Wam gorąco za przybycie, trud włożony w prezentacje, świetną atmosferę na wieczornej imprezie integracyjnej i w trakcie całej konferencji.

Zapadła mi w pamięć końcowa “pogadanka o Izbie” – przed losowaniem nagród. Rozmawialiście o wspólnych sprawach, problemach. Czułem wtedy, że Izba, to nie tylko twór prawny, ale naprawdę ludzie… ludzie, którzy wkładają wiele czasu i energii w to, co robią. Czułem, że choć wielu z Was z osobna jest swoistą indywidualnością, to wszyscy razem tworzycie jedną wspólną całość – czułem ducha tej jedności.

Dziękuję sponsorom za wsparcie i za nagrody, którymi mogliśmy sprawić wiele radości uczestnikom. W losowaniu szczęście dopisało tym, którzy nie wyjechali przed zakończeniem konferencji… – dlaczego ? Na to pytanie odpowiedź zna Pan, którego nazwisko padło w trakcie losowania super telefonu Samsung Galaxy – osoba wylosowana chwilę wcześniej, nie zgłosiła się – prawdopodobnie była już w drodze do domu… Szczęśliwym wygranym – gratulujemy !!!

Dziękuję patronom medialnym, dzięki którym mogliśmy zyskać rozgłos dla naszego przedsięwzięcia.

Niebawem szersze podsumowanie konferencji i dużo zdjęć w galerii. Pokazaliście, że potraficie nie tylko pracować, ale i dobrze się bawić, dlatego organizacja konferencji dla Was to sama przyjemność. Czekamy na Was w marcu – najprawdopodobniej w Warszawie – na kolejnej VIII już konferencji KIKE.