Wystartowaliśmy! – pierwszy dzień mamy praktycznie za sobą. W trakcie wieczornej imprezy integracyjnej czeka nas chwila wytchnienia, choć kolejną noc zapewne nie wszystkim będzie dane przespać… tym razem jednak nie z powodu pracy, ale dobrej zabawy, którą szykujemy dla uczestników w hotelowym kasyno.

Za nami pierwsze prezentacje i wykłady. Przemysław Knycz opowiedział o standardzie 802.11n. Kamil Kurek przedstawił projekt Gigapower, snując wizje coraz większych przepustowości na łączach. Za nami również wystąpienia sponsorów : ADESCOM, Netgear oraz IQCST. Rozmawialiśmy o Systemie Ewidencji Węzłów spoglądając na prezentację multimedialną Prezesa Izby Arkadiusza Bindera. Teraz życie w holu zamiera. Kończą się ostatnie odczyty i prelekcje. Zrzucamy garnitury, krawaty… szybki prysznic w pokoju lub orzeźwiająca kąpiel w basenie goszczącego nas hotelu.

Zakładamy koszulki KIKE, idziemy się bawić…

Nie zapomnijcie! Za wygrane pieniążki w kasynie można licytować KIKOS KOKOS”y. Za wypełnione ankiety, zebrane pieczątki sponsorów również płacimy! Pamiętacie o koszulkach KIKE… ? Każdy, kto na imprezę koszulkę założy, ten też otrzymuje KIKOS KOKOSY !!

Rejestracja przebiegała szybko i sprawnie. Hostessy pod czujnym okiem Pani Jolanty Bzikot wręczały identyfikatory i materiały konferencyjne uczestnikom.

Pierwsze prezentacje i prelekcje za nami.

Konkursy, ankiety, zapowiedzi prezentacji… kto sobie z tym lepiej poradzi, jak nie nasze drogie hostessy 🙂

… a skoro o konkursach mowa… KIKOS KOKOS – zbierajcie, zbierajcie i wygrywajcie!
Czekają nagrody o łącznej wartości 10 000 złotych – losowanie już jutro !

Słuchają oglądają, notują… przybyło niemal dwustu pięćdziesięciu uczestników. Dla tych, którzy mają ochotę porozmawiać…

… mamy mnóstwo przestrzeni w holu, gdzie przy kawie jest czas na dialog o interesach, z biznesowymi partnerami …

.

.

… i na koniec – choć z początku dnia dzisiejszego…

Podziękowania dla naszego centrum dowodzenia konferencją – kilka osób, które całą noc walczyły, aby nie było ani chwili poślizgu i żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem : Kamil Kurek, Krzysztof Włodarczyk, Łukasz Biernacki
i nasza niezastąpiona i jedyna w swoim rodzaju Jolanta Bzikot. Pani Jolu – należy się Pani medal z najszczerszego złota za całe Pani zaangażowanie !

JUTRO DZIEŃ KOLEJNY – ZAPRASZAMY !!

PS. Nie zapomnijcie kupić dziennik Rzeczpospolita. Jutro wywiad z Prezesem Izby – Arkadiuszem Binderem !

.