Spieszymy poinformować, że Izba KIKE została pozytywnie zakwalifikowana do programu “G Suite for Non-Profits” i w związku z tym, od dnia 1.01.2019r, skrzynki pocztowe zespołu KIKE w domenie @kike.pl zostały przeniesione na bezpłatną platformę Google.

Oprócz optymalizacji kosztów utrzymania infrastruktury i znaczego powiększenia limitów pojemnościowych skrzynek pocztowych, daje nam to dodatkowo dostęp do wielu narzędzi ułatwiających współpracę (współredagowanie dokumentów, formularze, kalendarz, konferencje online itd).

Proces migracji został zakończony w dniu wczorajszym. W przypadku, gdyby ktoś z Państwa zauważył błędne działanie nowych skrzynek pocztowych lub jakąkowliek trudność w skontaktowaniu się z nami mailowo, bardzo prosimy o sygnał o takiej sytuacji (telefonicznie lub na alternatywny adres biuro@kikeevents.com).

Modernizacja naszej strony www.kike.pl oraz wdrozenie platformy G Suite doskonale wpisują się w znane powiedzenie:

“Z Nowym Rokiem – nowym krokiem!” 🙂

Dla zainteresowanych:  funcjonalność platformy G Suite oraz zasady korzystania z wersji dla organizacji Non-Profit opisane są tutaj: httpss://www.google.com/nonprofits/offerings/apps-for-nonprofits.html