Podczas 20. Konferencji KIKE Akademia KIKE przygotowała wyjątkowo ciekawą ofertę warsztatową. 9 i 10 maja zapraszamy na 4 warsztaty poświęcone poprawie sposobów i technik sprzedaży. Dowiecie się jak rekrutować, szkolić i utrzymywać w firmie handlowców, jakich technik używać aby skutecznie docierać do klienta końcowego, w rezultacie jak zwiększyć sprzedaż.

Warsztaty poprowadzą:

DARIUSZ SZUL – Trener biznesu, specjalizuje się w rozwiązywaniu sytuacji trudnych i konfliktowych, doradza w strategicznych działach handlowych. Przeprowadził ponad 48000 godzin specjalistycznych szkoleń sprzedażowych dla 180 firm z całej Polski.

Dariusz Szul przygotował dla Was następujące warsztaty:

1. Technologia działania i realizacji szkoleń podnoszących sprzedaż w działach handlowych realizujących sprzedaż w modelach bok i D2D.

2. Fishing HR – techniki skutecznej rekrutacji przedstawicieli handlowych D2D do sprzedaży cyfrowej telewizji kablowej i internetu w rejonie działania operatora ISP.

GRZEGORZ WZIĘTEK  – od 15 lat skutecznie zarządza sprzedażą w branży nowoczesnych technologii. Karierę rozpoczął w Telekomunikacji Polskiej SA odbierając zaszczytny tytuł Przedstawiciela Sprzedaży wszystkich usług Roku 2002! Wiele lat przepracował w Netii SA w Rynku Korporacyjnym obsługując wraz zespołem takie wymagające biznesy jak: Allegro, Beyond, NaszaKlasa.pl. Obecnie Manager w Grupie Cyfrowego Polsatu SA.

Grzegorz Wziętek poprowadzi:

1. “Bo do tanga trzeba dwojga….” czyli taniec sprzedający – kupujący prowadzący do osiągnięcia celu win-win a wraz z nim potencjometr oraz “łódź podwodna”.

MAREK SOCHA – doświadczony coach wywodzący się z największych organizacji prowadzących treningi i coaching na świecie: LMI International, Sales Master Academy. Coach jest praktykiem sprzedaży oraz praktykiem jako manager sprzedaży. Sales Masters Academy jest światową organizacją wspierającą działy sprzedaży w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników. Dostarczamy wiedzy, narzędzi i najlepszych praktyk z całego świata po to, aby nasi partnerzy osiągali ponadprzeciętne rezultaty.

Marek Socha poprowadzi warsztat:

1. Jak zbudować nowoczesny dział sprzedaży łącząc działania w social media z działaniami handlowców.

Jak wspierać działy sprzedaży żeby sprzedawały więcej? Jak zrobić to efektywnie, tak aby faktycznie pozyskać nowych klientów? Tego wszystkiego dowiecie się podczas warsztatów AKADEMII KIKE! Dokładne godziny warsztatów znajdą się w agendzie, którą już wkrótce opublikujemy!

Zarejestruj się na 20. Konferencję KIKE jeszcze dziś (29.03.2017) w cenie 869 zł!