Tanie, wspólne zakupy globalnego Internetu przez ISP zrzeszonych w KIKE są od lat jednym z fundamentów projektu Tanie-Łącze, który pozwolił na znaczącą redukcję kosztów działalności operatorskiej.

W ślad za zapowiedzią z XIX Konferencji KIKE jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w wyniku kilkumiesięcznych negocjacji z GTT od grudnia 2016 r. dla wszystkich członków Izby dostępne są nowe, BARDZO ATRAKCYJNE stawki za 1 Mb “globala” bez względu na to, czy kończy się Wam obecna umowa z GTT, czy też jesteście w trakcie 18-miesięcznego okresu lojalnosciowego. Oczywiście w tej samej cenie cenie zakontraktować GTT mogą firmy członkowskie nie posiadające obecnie umowy, a zainteresowane nową ofertą. Minimalny próg zamówienia wynosi 100Mb.
Z uwagi na zastrzeżenie przez GTT oferty wyłącznie dla członków Izby, nie możemy opublikować ceny na stronie Izby. Wszystkich zainteresowanych szczegółami członków prosimy o kontakt z biurem KIKE. Informację o dostepności nowych cen rozsyłamy ponadto ddziś newsletterem. Ponadto biuro kontaktuje się bezposrednio z firmami, o których wiemy że mają obecnie kontrakt z GTT.

Nowa stawka na GTT jest kolejną z korzyści związanych z członkostwem w Izbie wpisując się w strategię wspierania ISP ogłoszoną na ostatnim Walnym przez Zarząd. Mamy nadzieję, iż wraz z innymi nowymi projektami wpłynie ona pozytywnie na postrzeganie Izby przez operatorów, a niezdecydowanych dodatkowo zachęci do przystąpienia do KIKE.