W najbliższy czwartek 22.11.2012 r,, podczas XI Konferencji KIKE, w godz. 16:00-17:30 zorganizowany zostanie panel dyskusyjny pod hasłem “Prawo telekomunikacyjne, bariery, finansowanie na budowę sieci, konsultacje społecznych zmian w w/w, itp.”.

Panel ma stanowić podsumowanie prac grup roboczych działających przy MAiC na rzecz rozwoju rynku usług szerokopasmowych. W dyskusji wezmą udział szefowie tych grup: Anna Streżyńska, Eugeniusz Gaca, Krzysztof Heller i Piotr Marciniak. Spotkanie poprowadzi Łukasz Dec (RPKOM).

To będzie dosyć unikalna możliwość nie tylko posłuchania, ale przede wszystkim zadania pytań lub dyskusji z wysokiej klasy praktykami rynku telekomunikacyjnego, którzy obecnie mają wpływ na kształtowanie polityki
państwa wobec tego rynku. Megustawa, dostęp do kanalizacji, białe plamy, działanie POIG 8.3 i 8.4, współpraca/konkurencja z sieciami samorządowymi, szukanie popytu na usługi… O tym wszystkim zapewne będzie można owocnie porozmawiać.

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w panelu. Dla oszacowania zainteresowania taką formą poprowadzenia panelu będziemy wdzięczni za nadsyłanie maili z pytaniami/kwestiami, jakie ewentualnie chcielibyście poruszyć podczas dyskusji na adres grap@kike.pl.

Serdecznie zapraszamy!