Komplet dokumentów złożyły i oczekują na przyjęcie w poczet członków KIKE firmy:

 1. BETANET Sp. z o.o. z siedzibą w Grabówkach 227, gmina Wieliczka, rekomendowana przez firmy: Fibertech Networks Sp.z o.o. oraz ART-COM Joanna Macek Czuszek,
 2. QUICKTEL Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Jordana 25, rekomendowana przez firmy: ART-COM Joanna Macek Czuszek oraz Sukces s.c.,
 3. LIQUID SYSTEMS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ludwika Krzywickiego 2/1, rekomendowana przez firmy: Akasha.net Sp. z o.o. oraz Netmar Mariusz Wątor.
 4. AR-NET Adam Ryszewski z siedzibą w Siniarzewie 21, rekomendowana przez firmy: Kolnet s.c. oraz Promedia s.c.
 5. F.H.U Navakom Kamiński Kamil z siedzibą w Iławie, przy ul. 1 Maja 20A/30, rekomendowana przez firmy: Promedia s.c. oraz Alfazone Marcin Solecki.
 6. KOMPUTERLAN Łukasz Istek z siedzibą w Praszce, przy ul. Ożarowskiej 58, rekomendowana przez firmy: Kolnet s.c. oraz Promedia s.c.
 7. LANET SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmońskiego 11 lok. 138, rekomendowana przez firmy: eFuzja Sp.z o.o. oraz Landtech s.c.
 8. TELNET Marcin Kukla z siedzibą w Ropczycach przy ul. Grunwaldzkiej 44b, rekomendowana przez firmy: Promedia s.c. oraz Kolnet s.c.
 9. SULIKANET S.C.Tomasz Lewko i Paweł Mojżuk z siedzibą w Dąbrowie Białostockiej przy ul. Generała Nikodema Sulika 2A, rekomendowana przez firmy: Sejnet Rafał Sławiński oraz Markomp Marek Matejkowski.
 10. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Internetu OsadaNET z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Kolorowej 22a/10, rekomendowana przez firmy: eFuzja Sp.z o.o. oraz Protonet Adrian Ludyga.
 11. INTERKAR KOMPUTER-SERWIS z siedzibą w Redzie przy ul. Św. Wojciecha 20, rekomendowana przez firmy: NETMAX Krystian Skiba oraz Abaks Adam Długosz.