Jeśli do tej pory nie wiedzieliście dlaczego warto być Członkiem KIKE, to po przeczytaniu tego artykułu będziecie już mieć tą pewność.

Cały rok pracujemy na korzyść Waszą i całej branży. Rozmawiamy z Ministerstwami i Urzędami o wszystkim co Was boli. Siedzimy na konsultacjach i wytykamy „błędy i wypaczenia”, wchodzimy oknem jeśli wyrzucają nas drzwiami. Piszemy, monitujemy, sprawdzamy, korygujemy, wytykamy, prostujemy, czasem się unosimy, a czasem prosimy – LOBBUJEMY. Jesteśmy mili, wtedy kiedy to konieczne. Dlaczego? Bo ludzie po drugiej stronie stołu, to też ludzie i zniechęcenie ich do siebie, nic nam nie da. Nasze postulaty, nawet najbardziej słuszne, muszą mieć potwierdzenie. Po pierwsze na papierze, co robimy nieustająco tworząc nasze stanowiska, ale również w poparciu, które musi płynąć OD WAS.

A co robimy konkretnie?

Większość ISP ma problem z pozyskaniem kredytów na inwestycje własne. Nie każdy bowiem chce lub może sięgać po dotacje na „białe plamy”. Dostęp do kredytów utrudnia niechęć banków do zabezpieczania pożyczek na infrastrukturze telekomunikacyjnej. Wszyscy znamy ten problem. Wbrew obiegowej opinii, KIKE nie zajmuje się tylko dotacjami. Intensywnie współpracujemy z Ministerstwem Cyfryzacji oraz Ministerstwem Rozwoju nad uruchomieniem kredytów i innych instrumentów finansowych (np. poręczeń) adresowanych do MŚP. W ostatnich miesiącach prace przyśpieszyły. Mamy nadzieję, iż w czasie najbliższej Konferencji KIKE będziemy mogli przekazać Wam najbardziej aktualne informacje o rozwiązaniach, jakie będą dostępne dla ISP od początku przyszłego roku.
Wielu ISP oczekuje od Izby wsparcia prawnego. Często zadajecie też pytania związane z prowadzoną działalnością. Specjalnie dla Was, Członków KIKE, przygotowaliśmy kilka dedykowanych paneli. W tym roku, będziecie też mieli możliwość spotkania się 1 na 1 z prawnikami współpracującymi od lat z KIKE i uzyskania od nich porady. Jeśli formuła ta spotka się z Waszym uznaniem, będziemy ją rozwijać podczas kolejnych konferencji oraz w innych formach. Wyróżniając Was w ten sposób, chcemy pokazać firmom niezrzeszonym, że warto przystąpić do Izby, bo członkostwo w KIKE oznacza dostęp do wiedzy i dodatkowe wsparcie na różnych płaszczyznach.

Dlaczego warto z nami się spotkać po raz XIX?

  • Dlatego, że dajemy Wam możliwość wymiany wiedzy i pozyskania informacji, których nie zdobędziecie nigdzie indziej.
  • Dlatego, że to WASZA konferencja, a jak mówi przysłowie „nieobecni nie mają głosu”.
  • Dlatego, że w tym roku postanowiliśmy szczególnie wyróżnić naszych Członków.


Po pierwsze
 – wejściówka na Konferencję, jest w baaaardzo atrakcyjnej cenie. Przy rejestracji 3 osób za każdą z nich zapłacicie tylko 399 zł.

Po drugie – nowością są panele dedykowane tylko dla Członków.

Po trzecie – specjalnie dla Was, uruchomiliśmy porady prawne i przez całą konferencję, będziecie mogli bezpłatnie porozmawiać z prawnikiem na nurtujace Was tematy.

Po czwarte – dzień przed Konferencją zapraszamy wszystkich Członków KIKE na Before Party. W luźnej atmosferze, zjemy, napijemy się i POROZMAWIAMY. 

Cały Zarząd będzie do Waszej dyspozycji. Odpowiemy na każde Wasze pytanie, w każdym zakresie… dotyczące oczywiście działań KIKE.

Obiecaliśmy Wam jesienią nowości i więcej działań odpowiadających na Wasze potrzeby. Powyższe propozycje nawiązują do naszych rozmów, ale nie zamykają listy. Robimy dużo, dużo więcej, a wiele z nowych pomysłów pochodzi od Was. Rozmawiajmy. Nie tylko mailowo i telefonicznie, ale i bezpośrednio ze sobą. Najbliższą okazją będzie spotkanie na Before Party zaplanowane na wieczór poprzedzający najbliższą, XIX Konferencję. Jeśli macie pomysły na to, aby KIKE była jeszcze bardziej skuteczna, chętnie posłuchamy i mam nadzieję, że razem wyciągniemy wnioski, co możemy jeszcze zrobić. Nie zgadzacie się z nami – doskonale! Burza mózgów to najefektowniejsza metoda dochodzenia do celu, ważne abyśmy robili to razem, bo Razem Możemy Więcej!

BEFORE PARTY rozpocznie się o godz. 18.00. Tutaj możecie się ZAREJESTROWAĆ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!