Dzisiaj, w Myślenicach, odbędzie się spotkanie robocze Klastra Myślenickiego, na którym oprócz dyskusji o przyszłości projektu przyjęte zostaną kolejne firmy, zwiększając jego potencjał. Obecnie w klastrze jest jedenaście firm, po dzisiejszym spotkaniu ich liczba zwiększy się prawdopodobnie o kolejne siedem.
Klaster Myślenicki jest inicjatywą lokalnych ISP z Małopolski. W ramach współpracy operatorzy stworzyli krakowski i myślenicki węzeł wymiany ruchu, obniżyli również koszty inwestycji dzieląc je między sobą. Więcej informacji odnośnie projektów klastra znajdą Państwo na stronie: https://www.klastermyslenicki.pl

Czas spotkania: 14 maja (środa) o godzinie 17:00

Miejsce spotkania: Myślenice, ul. Kasprowicza 13, Restauracja IL Camino (https://www.ilcamino.pl/kontakt.php).

Agenda spotkania:

  • 17:00 Powitanie gości – część kuluarowa
  • 18:00 Wizja Klastra Myślenickiego, czym Klaster Myślenicki jest a czym nie. Omówienie kalendarza spotkań do końca 2014r.
  • 18:45 Przyjęcie nowych firm do Klastra Myślenickiego – prezentacja firm oraz podpisanie umów
  • 19:00 Omówienie postępów w realizacji drugiego projektu Klastra Myślenickiego
    pt. „Węzeł Krakowski – budowa węzła telekomunikacyjnego …”
  • 19:45 Dyskusja o pomyśle zmiany nazwy Klastra Myślenickiego.
  • 20:30 (Opcjonalnie, zależnie od czasu) Analiza możliwości finansowania wspólnych projektów w nowej perspektywie finansowej w ramach Klastra Myślenickiego.

Agenda spotkania może ulegać zmianie.

W związku z tym, że część spotkania będzie poświęcona przedstawieniu firm które będą przyjmowane do Klastra a także naszych gości, zachęcam do tego by przygotować się do krótkiej prezentacji swojej firmy. Przypominam, że istnieje możliwość skorzystania z rzutnika.