Zapraszamy do przystąpienia do Izby KIKE na wyjątkowych, promocyjnych warunkach. Wystarczy wypełnić deklarację członkostwa dostępną tutaj oraz wpłacić opłatę wpisową (1.000zł) w terminie od 1.10.2019 do 4.11.2019r. Każda firma, która spełni powyższy warunek oraz zostanie przyjęta w poczet członków Izby KIKE zgodnie z zasadami określonymi w statucie, otrzyma DWIE BEZPŁATNE wejściówki na XXV Konferencję KIKE i Zjazd MiŚOT (18-20.11 DoubleTree by Hilton w Łodzi).

To niepowtarzalna okazja aby aktywnie włączyć się w działania Izby KIKE, mające na celu ochronę interesów i wsparcie rozwoju małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Przygotowaliśmy dla Państwa aż cztery ścieżki konferencyjnej agendy, w ramach których poprowadzone zostaną prelekcje i dyskusje dotyczące najistotniejszych tematów związanych z budową i utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych. Pełny program Konferencji dostępny jest tutaj.

W drugim dniu konferencji, w ramach Panelu GRAP, opowiemy o aktualnych projektach prowadzonych przez Izbę KIKE, postępach w prowadzonych pracach oraz osiągniętych przez nas sukcesach.

Mandat członka Izby KIKE umożliwi Państwu również udział w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków, gdzie w zamkniętym gronie dyskutować będziemy o kwestiach dalszego kierunku rozwoju Izby a także o zmianach w statucie zwiększających jej operatywność.

Zapraszamy serdecznie, termin nadsyłania deklaracji członkowskich objętych promocją konferencyjną upływa w dniu 4 listopada 2019r.

Wszystkie niezbędne informacje o tym jak zostać członkiem Izby KIKE oraz co się z tym wiąże, są dostępne tutaj.